DiiselGeneraatorid

 
Avaleht
 
 

Mitte lihtsalt müük, paigaldus ja hooldus…
vaid lisaks nõustamine, erinevad paigaldus-lahendused, 18 aastat kogemusi ja 600 installeeritud diiselgeneraatorit 10-3000 kVA.


Nagu teavitab Wikipedia, on diiselgeneraator kombinatsioon diiselmootorist ja elektrigeneraatorist, mille ülesandeks on toota elektrienergiat. Kasutust leiab diiselgeneraator peaasjalikult kas, avariitoite allikana, pidevas elektritootmises, tipulõikamisel või isegi elektri tootmisel võrku müügiks. Viimane kasutusala on pigem Lähis-Idas levinud, kus kütus on odavam kui vesi. Tipulõikamine kujutab endast olukorda, kus teie elektrivõrgu liitumispunkt ei suuda tagada kogu tarbimist katvat võimsust ja selle tarbimise tipphetke katab diiselgeneraator. Tipulõikamine on ennekõige suuremate tööstusettevõtete probleemiks, kus tuleb otsustada, kas elektriliitumist suurendada või soetada seda katvat diiselgeneraatorit. Pidevtöö diiselgeneraatorid on tuttavad kindlasti kõikidele meremeestele ja neile kes kokkupuutunud nn. rendi generaatoritega. Eestis on siiski palju väikesaari ja veel elektriliitumiseta üksikuid kohti kus diiselgeneraator on ainukeseks energiaallikaks ning ühendamine elektrivõrguga on ebaproportsionaalselt kallis. Avariitoite diiselgeneraatorid on energiaga varustamiseks elektrikatkestuse korral. Kasutatakse neid kas, tulekaitsesüsteemide toiteks (sprinklersüsteemid, suitsuärastus, turvavalgustus, liftid jne.), telekom lahendused (serverid, UPS’id, jahutussüsteemid), protsessid mille peatamine või edasilükkamine on ohtlik inimelule (haiglad) või täiesti kogu elektripaigaldiste pingestamiseks elektrikatkestuse korral.  

 

Diiselgeneraator lihtne või keeruline!?

Diiselgeneraatorite

REITINGUD

Diiselgeneraatorite

TOOTELEHED

Diiselgeneraatorite

VALIMINE

Tarbijaks on UPS või elektrimootor, lift, laadimisseadmed?! Kuidas mõjutavad sellised tarbijad diiselgeneraatori tööd ja milliseks kujunebgeneraatori väljundpinge?

Seadmete valimine

Kõige odavam on küsida!

Datasheet
Hooldus
remont

Hooldame kõikide tootjate diiselgeneraatoreid: SDMO, CAT, CUMMINS, GEKO, VISA GESAN jne. Olenemata diiselmootori või vahelduvvoolu generaatori tootjast. Diiselgeneraatorite ümberehitamine EU ja Eesti nõuetele.

Lepingulistele klientidele avatud 24/7 töötav avariitelefon!