Reitingud
 

DiiselGeneraatorid

 

Mis on - Stand-By vs. LTP vs. Prime vs. Continuous?

Diiselgeneraatorite võimsuste tõlgendamine, on tegelikult kirjas ISO 8528-1 määruses ja teeme siinkohal lihtsa väljavõtte mis seletab need lühikesed sõnad lahti.


•Continuous Power - COP (jätkuv võimsus), on diiselgeneraatori võimsus millel ta töötab pidevalt oma nimivõimsusel või vahemikus 70-100% oma nimivõimsusest. Eeldatakse, et koormus on püsiv ja ei kõigu. Aastaseid töötunni piiranguid pole ja kasutusel põhiliselt koostootmis jaamades.

•Prime Power - PRP (pidevtöö võimsus), on diiselgeneraatori võimsus millel ta võib töötada erinevatel koormustel ja mida diiselgeneraator on võimeline ületama 10% ühe tunni jooksul, iga 12h järel, kuid ülekoormust mitte rohkem kui 25h aastas. Aastase töötundide piiranguta.

•Limited Time Power - LPT (limiteeritud ajaga võimsus), on sama nagu eelnev pidevtöö võimsusega diiselgeneraator, mille aastane töötunni piirang on 500h.

•Emergency Stand-By Power - ESP (avariitöö/reserv võimsus) on diiselgeneraatori võimsus millel ta võib töötada erinevatel koormustel, lubamata ülekoormust. Aastase töötunni piirang on 200h ja 24h tsükli kestel töötatakse 70% võimsuse juures!

Diiselgeneraatorite reitingud